Edukacja finansowa

Ile kosztuje popcorn w kinach Multikino? Cena popcornu i cennik

Autor Ewelina Włodarczyk
Ewelina Włodarczyk08.11.20235 min.
Ile kosztuje popcorn w kinach Multikino? Cena popcornu i cennik

Ile kosztuje popcorn w Multikinie? To pytanie zadaje sobie wielu kinomaniaków planujących wizytę w tym popularnym kinie. Odpowiedź nie jest prosta, gdyż Multikino oferuje popcorn w kilku rozmiarach i wariantach. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej cenom popcornu w Multikinie, by móc świadomie podjąć decyzję odnośnie zakupu tego smacznego przekąszenia.

Kluczowe wnioski:

 • Cena popcornu w Multikinie zależy od jego rozmiaru - im większy popcorn, tym wyższa cena.
 • Oprócz standardowego popcornu, Multikino oferuje też warianty smakowe jak karmelowy czy czekoladowy.
 • Najtańszy popcorn w Multikinie to ten w małym rozmiarze bez dodatków - kosztuje ok. 10 zł.
 • Kupując duży popcorn można liczyć na zniżkę przy zakupie biletu na seans 2D.
 • Warto porównać ceny popcornu w Multikinie z cenami w innych sieciach kin, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Jaka jest cena popcornu w Multikinie?

Wielu kinomaniaków z pewnością zastanawia się nad tym, ile kosztuje popcorn w Multikinie. To popularne kino ma w swojej ofercie popcorn w kilku rozmiarach i wariantach smakowych, więc ceny mogą się różnić. Sprawdźmy, jak prezentuje się cennik popcornu w Multikinie.

Za najmniejszy rozmiar popcornu zapłacimy około 10 zł. Jest to opcja dla tych, którzy chcą skosztować przekąski kinowej lub nie są wielkimi jedzaczami popcornu. Rozmiar średni to wydatek rzędu 14-15 zł, a duży popcorn to koszt około 18 zł.

Oprócz klasycznego smaku, Multikino oferuje również popcorn karmelowy oraz czekoladowy. Te odmiany smakowe są nieco droższe - za średni rozmiar trzeba zapłacić około 17 zł.

Bilety z popcornem w zestawie

Multikino przygotowało też ofertę, w ramach której przy zakupie biletu na seans 2D można dobrać duży popcorn w promocyjnej cenie. Dzięki temu łączonemu zestawowi za oszczędzimy kilka złotych.

Ile trzeba zapłacić za popcorn w Multikinie?

Podsumowując, cena popcornu w Multikinie waha się od około 10 zł za mały popcorn klasyczny do 18 zł za duży. Gdy wybierzemy popcorn smakowy, zapłacimy średnio 2-3 zł więcej za dany rozmiar.

Warto pamiętać o opcji zestawu biletu z popcornem, gdyż pozwala zaoszczędzić i cieszyć się seansem z ulubioną przekąską. Promocje w Multikinie pojawiają się cyklicznie, więc obserwujmy na bieżąco stronę internetową kina.

Czytaj więcej: Programista na ryczałcie - jak rozliczać się z Urzędem Skarbowym w 2023 roku?

Porównanie cen popcornu w Multikinie

Multikino oferuje popcorn w kilku rozmiarach i smakach, więc porównanie konkretnych cen pomoże podjąć optymalną decyzję przy zakupie.

Rozmiar popcornu Cena - wersja klasyczna Cena - wersje smakowe
Mały ok. 10 zł ok. 12 zł
Średni ok. 14-15 zł ok. 17 zł
Duży ok. 18 zł ok. 20 zł

Jak widać, im większy popcorn wybierzemy, tym więcej zapłacimy. Wersje karmelowe i czekoladowe są nieco droższe od klasycznego popcornu.

Cennik popcornu w kinach Multikino

Ile kosztuje popcorn w kinach Multikino? Cena popcornu i cennik

Aby mieć pełny ogląd cen, spójrzmy na cennik popcornu w Multikinie obejmujący wszystkie dostępne rozmiary i smaki:

 • Popcorn klasyczny mały - ok. 10 zł
 • Popcorn klasyczny średni - ok. 14-15 zł
 • Popcorn klasyczny duży - ok. 18 zł
 • Popcorn karmelowy mały - ok. 12 zł
 • Popcorn karmelowy średni - ok. 17 zł
 • Popcorn karmelowy duży - ok. 20 zł
 • Popcorn czekoladowy mały - ok. 12 zł
 • Popcorn czekoladowy średni - ok. 17 zł
 • Popcorn czekoladowy duży - ok. 20 zł

Dzięki temu zestawieniu łatwiej będzie podjąć decyzję i od razu przewidzieć wydatki na popcorn w Multikinie w zależności od upodobań smakowych i apetytu na ilość przekąski.

Koszt popcornu w zależności od rozmiaru

Kluczowym czynnikiem wpływającym na cenę popcornu w Multikinie jest jego rozmiar. Im większa porcja, tym wyższy koszt zakupu. Różnica w cenie między małym a dużym popcornem klasycznym wynosi aż 8 zł.

Warto to wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej wielkości popcornu. Jeśli planujemy zjeść go samodzielnie, być może wystarczy mały lub średni rozmiar. Decydując się na duży popcorn, prawdopodobnie będziemy mogli poczęstować nim także osoby towarzyszące na seansie.

Mniejsze opakowanie - mniejszy koszt

Podsumowując, im mniejsze opakowanie popcornu wybierzemy, tym mniej zapłacimy za ten kinowy przysmak. Duże popcorny mają swoje zalety, gdy oglądamy film w większym gronie, jednak dla pojedynczych widzów bardziej opłacalny może być zakup małego lub średniego rozmiaru.

Opcje zakupu popcornu w Multikinie

Oprócz rozmiaru i smaku, istotną kwestią przy zakupie popcornu w Multikinie są dostępne opcje:

W Multikinie popcorn można kupić zarówno przy kinowej kasie, jak i u obsługi baru. Warto jednak pamiętać, że kolejki przy barze bywają długie, szczególnie tuż przed seansem.

Aby zaoszczędzić czas, dobrze jest zamówić popcorn do kasy razem z biletami na seans. Wówczas odbierzemy już gotowy popcorn bez stania w kolejce. Można go też z łatwością zabrać do sali kinowej.

Podsumowując, Multikino daje kilka możliwości zakupu popcornu. Wybierając odpowiednią opcję, możemy skrócić czas oczekiwania i cieszyć się seansem z ulubionym przekąszeniem od pierwszych minut projekcji.

Podsumowanie

Artykuł szczegółowo wyjaśnia, ile kosztuje popcorn w Multikinie. Przedstawia cennik popcornu w Multikinie z uwzględnieniem różnych rozmiarów i smaków. Dowiadujemy się, że najtańszy jest mały popcorn klasyczny (około 10 zł), a najdroższy duży popcorn smakowy (około 20 zł).

Kluczowym czynnikiem wpływającym na cenę popcornu w Multikinie jest jego rozmiar - im większy, tym droższy. Przy zakupie warto wziąć to pod uwagę. Artykuł wyjaśnia też, jakie opcje zamówienia popcornu mamy w Multikinie i podpowiada, jak zaoszczędzić czas, kupując go razem z biletami.

Podsumowując, artykuł w kompleksowy i przystępny sposób odpowiada na pytanie, ile kosztuje popcorn w Multikinie. Dzięki niemu każdy kinomaniak może podjąć świadomą decyzję przy zakupie tego smacznego przysmaku w tym popularnym kinie. A jeśli po seansie masz ochotę na więcej filmowych emocji, zapraszamy do odwiedzenia mega kino, gdzie znajdziesz bogaty wybór filmów i seriali do oglądania w domowym zaciszu.

Mamy tu wszelkie potrzebne informacje - zarówno całościowy cennik, jak i porady, które pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze. To świetny przewodnik dla każdego fana kina lubiącego popcorn!

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Przyszłość elektrowni jądrowych w Polsce: Analiza i prognozy
 2. Czy warto się spotkać z ekspertem kredytowym?
 3. Pożyczka 50 zł przez internet - Ekspresowa pozyczka online
 4. Skrócenie okresu kredytowania czy zmniejszenie raty? Jak to zrobić?
 5. PKO BP - Kredyt gotówkowy - Oferta kredytowa online - Pożyczka
Autor Ewelina Włodarczyk
Ewelina Włodarczyk

Finanse to obszar, który wpływa na nasze życie każdego dnia, dlatego chcę pomóc Wam w zrozumieniu go lepiej. Na tym blogu znajdziecie artykuły, porady oraz praktyczne wskazówki dotyczące oszczędzania, inwestowania i zarządzania budżetem. 

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły