author

Ewelina Włodarczyk

Finanse to obszar, który wpływa na nasze życie każdego dnia, dlatego chcę pomóc Wam w zrozumieniu go lepiej. Na tym blogu znajdziecie artykuły, porady oraz praktyczne wskazówki dotyczące oszczędzania, inwestowania i zarządzania budżetem. 

40 artykułów

latest-article
Kredyty
Kredyt hipoteczny w UK - poradnik 2023
date-icon
24 września, 2023

Poradnik o kredycie hipotecznym w UK - dowiesz się jak działa, kto może się ubiegać, jakie dokumenty są potrzebne, ile można pożyczyć, na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty oraz jak bezpiecznie wnioskować o finansowanie zakupu nieruchomości.

latest-article
Kredyty
Kredyt karta podatkowa - zasady i procedury
date-icon
24 września, 2023

Karta kredytowa podatkowa to narzędzie ułatwiające firmom rozliczenia finansowe i optymalizację podatkową. Pozwala na wygodne i bezpieczne płacenie za zakupy biznesowe, odliczanie VAT i zaliczanie wydatków do kosztów uzyskania przychodu. Mimo pewnych ograniczeń, korzyści z posiadania karty podatkowej zdecydowanie przeważają.

latest-article
Kredyty
Kredyt na implanty zębowe - gdzie i jak go dostać?
date-icon
24 września, 2023

Finansowanie kosztownych implantów zębowych możliwe jest dzięki kredytom oferowanym przez banki. Dowiedz się, w jakich bankach dostępne są kredyty na implanty, jakie są warunki ich przyznania, wymagane dokumenty, kwoty oraz okresy kredytowania. Poznaj sposoby na zwiększenie szans na akceptację wniosku kredytowego.

latest-article
Kredyty
Kredyt hipoteczny w Bielsku-Białej - najlepsze oferty
date-icon
24 września, 2023

Kredyt hipoteczny w Bielsku-Białej - przewodnik po najkorzystniejszych ofertach banków. Dowiedz się, które banki proponują najlepsze warunki kredytu hipotecznego - niskie oprocentowanie, niskie prowizje. Sprawdź ranking banków i rodzaje kredytów. Poznaj wymagania, koszty dodatkowe i odpowiedzi na najczęstsze pytania.

latest-article
Kredyty
Kredyt na apartament inwestycyjny - jak go dostać?
date-icon
24 września, 2023

Inwestycja w apartament na wynajem to szansa na stały dochód, ale wiąże się z ryzykiem. Aby sfinansować zakup, trzeba zaciągnąć kredyt hipoteczny. Jak go dostać? Sprawdź wymagania banku, przygotuj dokumenty i wybierz najkorzystniejszą ofertę.

latest-article
Kredyty
Kredyty w OK Banku w Ciechanowie - opinie i recenzje
date-icon
24 września, 2023

Oferta kredytów w OK Banku w Ciechanowie - szybkie decyzje, wysoka dostępność gotówkowych do 200 tys. zł i hipotecznych do 100% wartości nieruchomości. Minimum formalności, wniosek online i wypłata tego samego dnia. Sprawdź opinie i wybierz najlepszy kredyt!

latest-article
Kredyty
Kredyt w T-Mobile - warunki i zasady
date-icon
24 września, 2023

Kredyt w T-Mobile to atrakcyjna oferta finansowania zakupu smartfonów, laptopów i innych produktów na dogodnych warunkach. Sprawdź, jakie dokumenty są potrzebne, ile można pożyczyć, jakie są koszty kredytu i jak go spłacać. Dowiedz się też, jak i gdzie złożyć wniosek o kredyt online lub w salonie.