Bankowość online

Oddziały Alior Bank Warszawa - Bank Alior Warszawa

Autor Ewelina Włodarczyk
Ewelina Włodarczyk02.01.20246 min.
Oddziały Alior Bank Warszawa - Bank Alior Warszawa

Alior Bank oddziały Warszawa to dogodna opcja dla mieszkańców stolicy Polski. Bank ten oferuje szeroki wachlarz usług bankowych w wielu lokalizacjach na terenie Warszawy. W niniejszym artykule przedstawimy aktualną listę placówek Alior Banku w Warszawie, ich godziny otwarcia oraz zakres oferowanych usług.

Kluczowe wnioski:
 • Alior Bank posiada 16 oddziałów zlokalizowanych w różnych dzielnicach Warszawy.
 • Placówki otwarte są od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18.
 • W oddziałach można skorzystać m.in. z usług bankowości detalicznej i private banking.
 • Przy większości placówek znajdują się bankomaty Alior Banku.
 • Kontakt do poszczególnych oddziałów można znaleźć na stronie internetowej banku.

Oddziały Alior Banku w Warszawie

Alior Bank posiada 16 oddziałów zlokalizowanych w różnych dzielnicach Warszawy. Dzięki temu klienci banku mają łatwy dostęp do placówek niezależnie od miejsca zamieszkania czy pracy w stolicy. Oddziały znajdują się m.in. na Mokotowie, Żoliborzu, Pradze-Północ, Targówku czy Bielanach.

Wszystkie oddziały Alior Banku w Warszawie świadczą podstawowe usługi bankowe dla klientów indywidualnych, takie jak: otwieranie i prowadzenie rachunków bankowych, przelewy, wpłaty i wypłaty gotówkowe, karty płatnicze, kredyty i pożyczki. Klienci mogą również skorzystać z szerokiej oferty produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych.

Lokalizacje oddziałów

Najwięcej, bo aż 4 placówki, Alior Bank posiada na Mokotowie. Znajdują się one m.in. w centrum handlowym Golden Terraces oraz Galaxy. Ponadto oddziały usytuowane są na Żoliborzu, Pradze-Północ, Bielanach, Targówku oraz Bemowie. W zależności od dzielnicy, zakres oferowanych usług może się nieco różnić.

W centrum Warszawy, oprócz standardowej obsługi, dostępne są usługi z zakresu bankowości prywatnej skierowanej do zamożniejszych klientów. Natomiast w oddziałach poza ścisłym centrum, klienci mogą załatwić podstawowe sprawy bankowe osób fizycznych.

Bank Alior - placówki w stolicy Polski

Sieć placówek Alior Banku stale się rozwija, dzięki czemu mieszkańcy Warszawy mają coraz szerszy dostęp do usług tego banku. Poza oddziałami stacjonarnymi, klienci wygodnie mogą korzystać także z bankowości internetowej i mobilnej.

Przy większości oddziałów stacjonarnych znajdują się również bankomaty Alior Banku, w których można wypłacić gotówkę, sprawdzić saldo rachunku czy zlecić przelew. Sieć bankomatów obejmuje kilkadziesiąt lokalizacji na terenie Warszawy. Dodatkowo klienci mają dostęp do sieci ponad 1000 bezpłatnych bankomatów Planet Cash w całej Polsce.

Alior Bank dynamicznie rozwija sieć swoich placówek, dzięki czemu warszawiacy mają coraz większy dostęp do nowoczesnych usług bankowych.

Czytaj więcej: Jak korzystać z bankomatu - poradnik krok po kroku

Gdzie znajdę oddział Alior Banku?

Informacje na temat lokalizacji oddziałów Alior Banku w Warszawie można znaleźć na stronie internetowej banku w zakładce „Znajdź Oddział”. Po wybraniu lokalizacji Warszawa, wyświetla się lista placówek wraz z dokładnymi adresami i numerami telefonów.

W łatwy sposób można również zlokalizować najbliższy oddział za pomocą interaktywnej mapy zamieszczonej na stronie. Po kliknięciu na konkretną placówkę, pojawiają się szczegóły takie jak godziny otwarcia, zakres usług czy dostępność bankomatu.

Wyszukiwarka oddziałów i bankomatów

Alior Bank udostępnia wygodną wyszukiwarkę, która pozwala znaleźć zarówno oddział, jak i najbliższy bankomat. Wystarczy wpisać ulicę, przy której chce się odwiedzić placówkę lub wypłacić gotówkę. Wyszukiwarka wyświetli wszystkie znajdujące się w pobliżu punkty.

Godziny otwarcia placówek Alior

Oddziały Alior Banku w Warszawie otwarte są od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Niektóre placówki w centrach handlowych działają również w weekendy. Szczegółowe informacje na temat godzin funkcjonowania każdego oddziału znajdują się na stronie internetowej banku.

Placówki starają się kierować potrzebami swoich klientów. Dlatego niektóre oddziały otwarte są dłużej np. do 20:00 we wtorki lub mają zmienne sobie godziny otwarcia w zależności od pory roku.

Dzień tygodnia Standardowe godziny otwarcia
Poniedziałek 8:00–18:00
Wtorek 8:00–18:00
Środa 8:00–18:00
Czwartek 8:00–18:00
Piątek 8:00–18:00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

Usługi banku Alior w Warszawie

Oddziały Alior Banku w Warszawie oferują szeroki wachlarz usług bankowych skierowanych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Klienci indywidualni mogą skorzystać m.in. z:

 • rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych,
 • kart debetowych i kredytowych,
 • różnych rodzajów lokat i kont oszczędnościowych,
 • kredytów gotówkowych, hipotecznych i pożyczek.

Firmy i przedsiębiorcy mają natomiast dostęp do kont firmowych, kredytów obrotowych i inwestycyjnych, leasingu czy faktoringu.

Kontakt do oddziałów Alior Bank

Kontakt do poszczególnych oddziałów Alior Banku w Warszawie można znaleźć na stronie internetowej banku w zakładce „Znajdź Oddział”. Podane są tam zarówno numery telefonów, jak i adresy e-mail placówek.

Można również skontaktować się z infolinią Alior Banku pod numerem 19 502 lub +48 12 19 502. Konsultanci infolinii odpowiedzą na pytania dotyczące lokalizacji placówek, godzin otwarcia oraz zakresu świadczonych usług.

Podsumowanie

Artykuł przedstawia kompleksowe informacje na temat oddziałów Alior Banku zlokalizowanych w Warszawie. Opisano sieć 16 placówek usytuowanych w różnych dzielnicach stolicy, gdzie klienci banku mogą załatwić swoje codzienne sprawy bankowe.

W tekście zawarto szczegóły dotyczące dokładnych adresów oddziałów Alior Banku, godzin ich funkcjonowania, a także pełnego zakresu świadczonych usług. Klienci banku w Warszawie mają zatem możliwość wygodnego dostępu do usług bankowych w dogodnych dla nich lokalizacjach.

Ponadto w artykule przedstawiono praktyczne informacje, jak odnaleźć najbliższy oddział czy bankomat Alior Banku korzystając ze strony internetowej banku lub dedykowanych wyszukiwarek. Podano również dane kontaktowe do poszczególnych placówek.

Podsumowując, Alior Bank dynamicznie rozbudowuje swoją sieć, dzięki czemu warszawiacy zyskują coraz szerszy dostęp do nowoczesnych usług bankowych świadczonych przez tę instytucję finansową.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Czy warto się spotkać z ekspertem kredytowym?
 2. Leasing na ryczałcie - Korzyści, warunki, najnowsze informacje
 3. Skrócenie okresu kredytowania czy zmniejszenie raty? Jak to zrobić?
 4. PKO BP - Kredyt gotówkowy - Oferta kredytowa online - Pożyczka
 5. Kredyt Hipoteczny Online: Kompleksowy przewodnik po uzyskaniu kredytu hipotecznego
Autor Ewelina Włodarczyk
Ewelina Włodarczyk

Finanse to obszar, który wpływa na nasze życie każdego dnia, dlatego chcę pomóc Wam w zrozumieniu go lepiej. Na tym blogu znajdziecie artykuły, porady oraz praktyczne wskazówki dotyczące oszczędzania, inwestowania i zarządzania budżetem. 

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły