Kredyty

Kredyty gotówkowe w OK Banku w Skierniewicach - porównanie ofert

Autor Patryk Błaszczyk
Patryk Błaszczyk07.09.20235 min.
Kredyty gotówkowe w OK Banku w Skierniewicach - porównanie ofert

Kredyty gotówkowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Pozwalają one sfinansować dowolny cel, od remontu mieszkania po zakup nowego samochodu. Jednym z banków oferujących atrakcyjne warunki kredytów gotówkowych jest Ok Bank. Placówka tego banku znajduje się również w Skierniewicach. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej ofercie kredytowej Ok Banku. Sprawdzimy jakie są rodzaje, koszty i warunki uzyskania kredytu gotówkowego w tym banku. Na koniec porównamy ofertę Ok Banku z propozycjami innych banków działających w Skierniewicach.

Ok Bank - dane o banku i jego ofercie kredytowej

Ok Bank to bank działający na polskim rynku od 1990 roku. Posiada szeroką sieć oddziałów na terenie całego kraju. Wyróżnia się atrakcyjną i konkurencyjną ofertą produktów bankowych. W swoim portfolio posiada lokaty, konta osobiste, karty kredytowe oraz szeroki wachlarz kredytów - gotówkowe, hipoteczne i firmowe. Ok Bank cieszy się dobrą reputacją wśród klientów. W badaniach satysfakcji regularnie uplasowuje się w czołówce najlepiej ocenianych banków pod względem jakości obsługi i przejrzystości oferty.

Kredyty gotówkowe to jeden z głównych produktów kredytowych w ofercie Ok Banku. Bank proponuje kredyty na cele konsumpcyjne z przeznaczeniem na dowolny cel. Charakteryzują się one przystępnymi warunkami, atrakyjnym oprocentowaniem i wygodną spłatą. Ok Bank posiada bogatą ofertę promocyjną kredytów gotówkowych z obniżonym oprocentowaniem.

Rodzaje kredytów gotówkowych w Ok Banku

W ofercie Ok Banku znajdziemy trzy główne rodzaje kredytów gotówkowych:

- Kredyt gotówkowy na dowolny cel - przeznaczony na sfinansowanie dowolnego celu konsumpcyjnego według potrzeb klienta. Może to być np. zakup sprzętu RTV, mebli, remont mieszkania lub budowa domu.

- Kredyt konsolidacyjny - pozwala na spłatę innych zobowiązań kredytowych i pożyczkowych z różnych instytucji finansowych i połączenie ich w jedną wygodną ratę.

- Kredyt hipoteczny - długoterminowy kredyt zabezpieczony na nieruchomości, przeznaczony na zakup mieszkania lub domu lub remont nieruchomości.

Warunki uzyskania kredytu gotówkowego w Ok Banku

Aby otrzymać kredyt gotówkowy w Ok Banku, trzeba spełnić określone warunki:

- Minimalny wymagany dochód netto to 2 000 zł miesięcznie przy wnioskowanej kwocie kredytu 20 000 zł.

- Wnioskodawca musi mieć ukończone 18 lat i nie więcej niż 75 lat.

- Staż pracy - minimum 6 miesięcy zatrudnienia na umowę o pracę lub 12 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej.

Koszty kredytu gotówkowego w Ok Banku

Kredyty gotówkowe w OK Banku w Skierniewicach - porównanie ofert

Koszty kredytu gotówkowego w Ok Banku kształtują się następująco:

- Oprocentowanie nominalne wynosi od 6% do 15% w skali roku.

- Prowizja za udzielenie kredytu to 2% kwoty kredytu.

- Opłata za ubezpieczenie kredytu wynosi 0,2% miesięcznie od salda zadłużenia.

Wymagane dokumenty do kredytu gotówkowego w Ok Banku

Wnioskując o kredyt gotówkowy w Ok Banku, trzeba dostarczyć następujące dokumenty:

- dowód osobisty,

- zaświadczenie o zarobkach z ostatnich 3 miesięcy,

- inne dokumenty wskazane w regulaminie banku np. PIT-11, zaświadczenie z ZUS o niezaleganiu ze składkami.

Porównanie oferty kredytowej Ok Banku z innymi bankami

Na koniec warto porównać ofertę kredytową Ok Banku z innymi bankami działającymi w Skierniewicach pod kątem najważniejszych parametrów:

- Oprocentowanie kredytów gotówkowych w Ok Banku należy do jednych z najniższych i waha się od 6% do 10%. Bank PKO BP oferuje oprocentowanie od 7%, a Bank Pekao SA od 7,99%.

- Prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego w Ok Banku wynosi 2%. W PKO BP prowizja zaczyna się od 1,99%, a w Banku Pekao SA od 2,99%.

- Klienci w opiniach chwalą Ok Bank za sprawną obsługę i łatwy proces udzielania kredytu. Podkreślają kompetencje doradców.

Podsumowując, oferta kredytów gotówkowych Ok Banku należy do jednych z najkorzystniejszych w Skierniewicach i zdecydowanie warto ją rozważyć, szukając finansowania na dowolny cel.

Podsumowanie

Kredyt gotówkowy w Ok Banku to dobra opcja finansowania dla mieszkańców Skierniewic. Bank oferuje korzystne warunki kredytu gotówkowego - niskie oprocentowanie już od 6% i stosunkowo niewielkie opłaty. Dodatkowym atutem jest sprawna obsługa klienta i prosty proces przyznawania kredytu. Ok Bank konkuruje cenowo z innymi dużymi bankami działającymi w regionie. Osoby rozważające zaciągnięcie kredytu gotówkowego powinny zapoznać się z ofertą Ok Banku.

Najczęstsze pytania

Należy dostarczyć m.in. dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach i zeznanie podatkowe PIT.

Decyzja kredytowa zapada zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od złożenia wniosku.

Minimalna kwota to 1 000 zł.

Tak, Ok Bank udziela kredytów obrotowych i inwestycyjnych dla firm.

Promocje i specjalne oferty kredytowe są dostępne na stronie www.okbank.pl.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 4.50 Liczba głosów: 2

5 Podobnych Artykułów:

  1. Przyszłość elektrowni jądrowych w Polsce: Analiza i prognozy
  2. Czy warto się spotkać z ekspertem kredytowym?
  3. Pożyczka 50 zł przez internet - Ekspresowa pozyczka online
  4. Pożyczka hipoteczna oprocentowanie i kalkulator w euro
  5. Która rata lepsza, stała czy malejąca? Porównanie rat równych i malejących w kredytach
Autor Patryk Błaszczyk
Patryk Błaszczyk

Hej, jestem Patryk i serdecznie witam Was na moim blogu poświęconym tematyce finansowej. Finanse to obszar, który może być skomplikowany, ale moim celem jest uczynienie go bardziej dostępnym i zrozumiałym.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Kredyt subprime - skąd się wziął?
KredytyKredyt subprime - skąd się wziął?

Kredyt subprime, choć często postrzegany przez pryzmat jego roli w globalnym kryzysie finansowym w 2008 roku, ma znacznie bardziej złożoną i wielowymiarową historię. Jest to rodzaj finansowania, który od lat 90. XX wieku odgrywa kluczową rolę na rynku kredytowym, umożliwiając dostęp do środków finansowych osobom, które ze względu na swoją historię kredytową lub brak odpowiedniej zdolności kredytowej, nie kwalifikują się do tradycyjnych pożyczek. Mimo że kredyty subprime otworzyły drzwi przed wieloma możliwościami, zarówno dla pożyczkobiorców, jak i dla pożyczkodawców, niosą ze sobą także niebagatelne ryzyko. Skąd się wziął kredyt subprime? Ile kosztuje kredyt subprime? Odpowiadamy!