fbpx

Doradca Kredytowy Wrocław

Paulina Popławska-Śliwak

Doradca Kredytowy Wrocław
Ocena: 5.0 (4 opinii)

Biuro: ul. Kościuszki 16, Wrocław

Telefon: 662 236 401

Trafiliśmy z Panią Pauliną na najgorszy możliwy okres starania się o kredyt – początek pandemii. Wcześniej wszystko szło gładko, nagle okazało się, że staranie się o kredyt to nieprzespane noce i nerwy. Było ciężko, chwilami brakowało sił do dalszej walki w związku ze zmieniającymi się niemal z dnia na dzień wymaganiami, jakie banki stawiały kredytobiorcom. Ale wtedy Pani Paulina powtarzała: NIE PODDAJEMY SIĘ! 🙂 I tym sposobem wymarzone mieszkanko stało się naszą własnością. 🙂

Anna Z.
30 września 2020

Karolina Niziołek

Doradca Kredytowy Wrocław

Ocena: 5.0 (10 opinii)

Biuro: ul. Legnicka 50, Wrocław

Telefon: 882 058 289

Bardzo dobry i bezpośredni kontakt, niezwykle rzetelna i fachowa pomoc w doborze oferty kredytowej i przygotowaniu dokumetów, terminowe i sprawne przeprowadzenie sprawy, kontrola dokumetów i wniosków składanych do banku, indywidualne podejście do klienta i dobre zrozumiene sytuacji rynkowej oraz oferty banków. Pani Karolina jest bardzo kontaktowa, punktualna i solidna. Jako doradca kredytowy i ubezpieczeniowy jest godnia polecenia i zaufania.

GG
8 czerwca 2021

Łukasz Kuśmierz

Doradca Kredytowy Wrocław

Ocena: 5.0 (5 opinii)

Biuro: ul. Kościuszki 16, Wrocław

Telefon: 784 966 469

Serdecznie polecam współpracę z Panem Łukaszem. Trafiłam do Pana Łukasza ponieważ chciałam zrefinansować kredyt. Pan Łukasz bardzo wnikliwie zapoznał się z moją sytuacją finansową i zaproponował najbardziej korzystną ofertę dla mnie. Cały procedura kredytowa przebiegła bardzo sprawnie i bezstresowo.

Katarzyna Sz.
8 kwietnia 2021

Natan Rusin

Doradca Kredytowy Wrocław

Ocena: 5.0 (5 opinii)

Biuro: ul. Legnicka 50, Wrocław

Telefon: 668 415 610

Spośród innych doradców finansowych pana Natana wyróżnia przede wszystkim prawdziwa, szczera, chęć pomocy i kierowanie sie interesem swojego klienta. Pan Natan to godny zaufania profesjonalista, który pomoże dopiąć sprawy kredytowe na ostatni guzik. Ogromna wiedza w zakresie finansów. Wiele zalet, jednak największe wrażenie zrobiła na mnie bezinteresowna pomoc długo po czasie sfinalizowania kredytu.

Jakub
19 marca 2021

Kim jest doradca kredytowy (ekspert kredytowy)?

Kredyt hipoteczny to jedna z ważniejszych decyzji finansowych jakie podejmiesz w swoim życiu. Będziesz go spłacał przez lata, a to wiąże się także ze sporymi kosztami. Znalezienie najbardziej opłacalnej opcji to nie lada wyzwanie. Po pierwsze, porównywanie ofert różnych banków jest zadaniem czasochłonnym. Po drugie, nie mając doświadczenia w tej kwestii łatwo jest popełnić błąd. Dlatego decydując się na kredyt na zakup mieszkania czy wybudowanie domu, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Dowiedz się dlaczego lepiej skorzystać z usług doradcy kredytowego i jaką pomoc oferuje.

Spotkanie z doradcą kredytowym

Na początku wyjaśnijmy, kim jest i czym dokładnie zajmuje się doradca kredytowy. To osoba, która przekaże nam wszelkie istotne informacje na temat kredytu hipotecznego:

  • wyjaśni Ci zasady udzielania kredytów oraz pożyczek,
  • opisze warunki, które musisz spełnić jako kredytobiorca,
  • dokładnie policzy wszystkie koszty związane z kredytem hipotecznym
  • zbada o Twoją zdolność kredytową,
  • pomoże z formalnościami podczas wnioskowania o kredyt w banku

Wiedza i kompetencje doradcy kredytowego poświadczone są urzędowo, dzięki czemu masz gwarancję profesjonalnej pomocy. Każda osoba chcąca pełnić funkcję doradcy kredytowego, musi posiadać licencję Komisji Nadzoru Finansowego oraz uprawnienia pozwalające na obsługę kredytów hipotecznych.

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy kredytowego?

Współpraca z doradcą kredytowym ma wiele zalet. Skorzystanie z jego usług powinieneś rozważyć przede wszystkim jeśli zaciągasz kredyt mieszkaniowy po raz pierwszy i nie orientujesz się w aktualnych ofertach banków, cenach rynkowych czy warunkach udzielania kredytu. Doradca hipoteczny zadba, abyś otrzymał wszelkie informacje dotyczące interesującego Cię kredytu na mieszkanie. W poniższych punktach znajdziesz najważniejsze powody, dzięki którym przekonasz się, że ekspert kredytowy to dobre rozwiązanie.

Doradca kredytowy spotkanie

Doradca kredytowy pomoże Ci wybrać właściwą ofertę kredytu

W swojej ofercie mamy wszystkie największe banki w Polsce. Doradcy kredytowi codziennie kontaktują się z bankami i doskonale znają wszystkie aktualne oferty kredytów mieszkaniowych. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że specjalista ds. kredytów hipotecznych znajdzie ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Pamiętaj, że najważniejszą zasadą przy wyborze kredytu hipotecznego jest porównanie różnych ofert, zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy. Niektóre banki oferują kredyty z ubezpieczeniem na życie, inne bez niego (ale zamiast tego mogą doliczać inne koszty). W niektórych ofertach koszty na start są niższe (np. brak prowizji czy płatnych jednorazowo ubezpieczeń), z kolei inne wychodzą taniej w długim okresie (np. dlatego, że bo mają niższe oprocentowanie).

Przykład
Różnice w kosztach obsługi kredytu na przestrzeni kilkunastu lub kilkudziesięciu lat mogą być ogromne. Załóżmy, że jesteś zainteresowany zaciągnięciem kredytu na zakup mieszkania z 10% wkładem własnym, którego kwota wynosi 300 000 zł, a okres kredytowania to 30 lat. Rata w Banku A wynosi 1212 zł, a dodatkowe ubezpieczenia nie są wymagane. Z kolei rata w Banku B wynosi 1185 zł (czyli wydaje się bardziej atrakcyjna), ale konieczne jest wykupienie ubezpieczenia na życie, którego miesięczna składka wynosi 191 zł. Zazwyczaj takie ubezpieczenie musi być wykupione w tym samym banku i musi być utrzymywane przez cały okres kredytowania, czyli w omawianym przypadku przez 30 lat. Sprawia to, że całkowita miesięczna rata kredytu wzrasta do 1376 zł. Kwota, którą przepłacasz, to 164 zł. Przez rok za swój kredyt zapłacisz o 1968 zł więcej. Kiedy pomnożysz ten wynik przez 30 – otrzymasz zawrotną kwotę 59 040 zł!

Przykład ten wyraźnie pokazuje, jak ważne jest bardzo uważne porównywanie ofert banków. Wysokość raty kredytu jest tylko jednym z aspektów, które należy brać pod uwagę. Dzięki profesjonalnej pomocy doradcy kredytowego będziesz miał pewność, że kredyt hipoteczny, na który się zdecydowałeś faktycznie jest najtańszą opcją.

Doradca kredytowy zapewni spokój podczas wnioskowania o kredyt hipoteczny

Rozmowa z doradcą kredytowym

Musisz wiedzieć, że tak naprawdę nigdy nie masz pewności czy bank udzieli Ci kredytu i czy zrobi to na czas. Oczywiście w każdym banku obiecają Ci, że otrzymasz kredyt, ale aby mieć pewność musisz złożyć kilka wniosków równolegle. Jeśli zrobisz to w odpowiedni sposób to nie będzie to miało wpływu na twój scoring oraz nie pogorszy oceny w BIK, a zapewni Ci zabezpieczenie w razie niespodziewanej odmowy w jednym z banków lub przedłużania się procesu kredytowego (co często się zdarza, zwłaszcza gdy bank wprowadzi atrakcyjną promocję), a termin z umowy przedwstępnej szybko mija. Doradca kredytowy zadba o to, aby proces zaciągania kredytu odbywał się szybko i sprawnie, a Ty nie będziesz musiał się obawiać, że nie dostaniesz pieniędzy na czas.

Wygodny kontakt

Skorzystanie z usług doradcy jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Nie musisz osobiście biegać po oddziałach banków z dokumentami, ani samodzielnie wpisywać swoich danych w stosach formularzy. Doradcy kredytowy w SDP Finanse mają specjalne oprogramowanie, które znacząco przyspiesza wypełnianie wniosków. Jedyne, co zostaje po Twojej stronie to zatwierdzenie ich swoim podpisem. Pamiętaj też, że do otrzymania kredytu hipotecznego nie wystarczy jedna wizyta w banku. Zazwyczaj konieczne jest pojawienie się tam co najmniej kilka razy, aby uzupełnić dokumenty czy przynieść aktualne zaświadczenia. Wizyty te muszą odbywać się w godzinach pracy banku (czyli najczęściej pomiędzy 9 a 17). Doradca kredytowy uzupełni wszystkie dokumenty na bieżąco za Ciebie. Do tego jego czas pracy jest elastyczny, a jeśli będzie taka potrzeba dojedzie do Ciebie do domu czy pracy.

To nic nie kosztuje!

Kolejnym ważnym argumentem za skorzystanie z usług doradcy jest to, że jego pomoc nic nie kosztuje. Doradcy (eksperci kredytowi) nie pobierają od klientów żadnych opłat. Nie wpływa to także na warunki proponowane przez bank – uzyskany kredyt jest dokładnie taki sam jak w oddziale banku. Nasi klienci mają gwarancję „żadnych dodatkowych opłat”.

Podsumowanie

Jeśli zanim przeczytałeś ten artykuł zastanawiałeś się, czy skorzystanie z doradcy kredytowego to dobry pomysł, teraz nie powinieneś mieć już żadnych wątpliwości. Doradztwo kredytowe to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz przejść przez proces zaciągania kredytu hipotecznego bez zbędnych kosztów oraz stresu. Doradca kredytowy Wrocław SDP Finanse pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę, dopasowaną do Twoich możliwości i oczekiwań.

Doradca Kredytowy SDP Finanse

Umów się na spotkanie dzięki któremu:

Otrzymasz najlepszy kredyt

Mamy w ofercie kredyty hipoteczne 15 największych banków w Polsce. Bez żadnych dodatkowych opłat pomożemy Ci otrzymać najlepszy kredyt dla Ciebie.

Oszczędzisz czas

Po co Ci więcej rzeczy na głowie? Formalnościami zajmie się nasz doradca, abyś spokojnie zaplanował jak się urządzisz w nowym mieszkaniu.

Otrzymasz profesjonalne wsparcie bezpłatnie

Od wnioskowania o kredyt hipoteczny aż do uzyskania pozytywnej decyzji w banku. Nasz doradca zajmie się wszystkim i to bank zapłaci za jego usługi.

Rozwiejesz wszelkie wątpliwości

Na spotkaniu z doradcą uzyskasz odpowiedzi na Twoje pytania. Wspólnie dobierzemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie

SDP Finanse Kredyty Hipoteczne
Ocena: 4.9 (32 opinii)

Współpracujemy z:

Gwarancja: żadnych opłat - oferta taka sama jak w banku

Pamiętaj, że spotkanie jest bezpłatne

Z doradcą możesz zobaczyć się w naszym biurze we Wrocławiu (ul. Legnicka 50) lub porozmawiać poprzez komunikator internetowy ze swojego domu. Zostaw do siebie kontakt, oddzwonimy i wszystko wytłumaczymy.

Poleca nas 93% klientów

Doradcy Kredytowi Opinie

Zobacz, co mówią nasi klienci, którzy dzięki naszemu doświadczeniu szybko i bezproblemowo przeszli procedurę kredytową, a teraz mieszkają w swoich wymarzonych mieszkaniach.

Ponad 10 lat doświadczenia w kredytach hipotecznych

Dołącz do osób, które już mieszkają na swoim!

Wyślij formularz, aby umówić się na spotkanie w biurze lub online.

SDP Finanse Kredyty Hipoteczne

Z bezpłatnym wsparciem dodatkowo otrzymujesz:

10% rabatu

na zakup materiałów budowlanych w ogólnopolskiej sieci marketów budowlanych

do 30% rabatu

na ubezpieczenie nieruchomości przez cały okres kredytowania

Biuro SDP Finanse

Rozmowa z Doradcą SDP Finanse, Wrocław
Otrzymaj Najlepszy Kredyt

15 banków w jednym miejscu

Wygoda i oszczędność czasu

Gwarancja: oferta taka sama jak w banku, żadnych dodatkowych opłat